تعمیرگاه تخصصی سیتروئن

تعمیرگاه تخصصی سیتروئن

تعمیر خودرو سیتروئن

تعمیر موتور سیتروئن ،تعمیر گیر بکس اتوماتیک سیتروئن ، تعمیر جلوبندی سیتروئن ، تعمیر برق تخصصی سیتروئن ،نصب آپشن سیتروئن ،سرویس های دوره ای سیتروئن از جمله خدمات مهم برای تعمیر خودر سیتروئن می باشد. تعمیرگاه تخصصی تویولند تعمیرات انواع مدل های خودرو سیتروئن را به صورت حرفه ای عیب یابی و تعمیر می کند.

خدمات تعمیرگاه سیتروئن تویولند

تعمیرات پمپ فرمان و پمپ ارتفاع سیتروئن C5،رفع مشکل تاخیر گاز خوردن C5،نصب ورژن جدید ECU خودرو C5،خرید و فروش کلیه قطعات سیتروئن زانتیا و سیتروئن C5 به صورت نو و یا استوک با قیمت مناسب،عیب یابی خودرو با دستگاه لگزیا
برق خودرو،نرم کردن فرمان زانتیا،تعمیر ترمز دستی نیو C5،تعمیرات تخصصی موتور به همراه تنظیم موتور برای بازدهی بیشتر انجام کلیه سرویس های دوره ایی شامل تعویض روغن، فیلتر روغن و از جمله خدمات تعمیرگاه تخصصی تویولند در شرق تهران می باشد.

تعمیرگاه تخصصی سیتروئن

تعمیرگاه سیتروئن و مکانیک ماهر خودرو سیتروئن

تعمیرگاه سیتروئن تویولند با کادر حرفه ای، فضای مناسب انجام کار، تجهیزات و استانداردادهای لازم همه خدمات خودرو سیتروئن را دارا می باشد تا صاحبان خودرو در صورت بروز مشکل در طی روز با احساس امنیت و اعتماد، خودرو خود را به مجموعه تویولند بسپارد و در کمترین و زمان با بهترین کیفیت خودرو خود را تحویل بگیرد.

تویولند بهترین تعمیرگاه مجاز تخصصی سیتروئن در شرق تهران

در تعمیرگاه تخصصی تویولند با توجه به اینکه هر شخصی متخصص در عیب یابی یک مورد خودروهای خاص بود برای خودرو سیتروئن افراد متخصص همان خودرو عیب بابی و تعمیر خودرو مشتریان خود را به عهده گرفته و بررسی می کند.تویولند با استفاده از تکنیک های جدید و بروز خودروسازی سیتروئن ،تجهیزات تخصصی و و بیش از ده سال تجربه کار روی خودرو های هیوندای،کیا و تویوتا کیفیتی بی نظیر در تعمیر خودرو سیتروئن (تعمیر گیربکس،سرویس روغن و سیستم تعلیق و ....) را به مشتریان خود ارائه می دهد. با توجه به هوشمند بودن موتورهای خودرو سیتروئن و ضورت حضور مهندس حرفه ای در انتخاب تعمیرگاه خود دقت کنید.

سرویس های دوره ای خودرو سیتروئن

سروس های دوره ای خودرو سیتروئن یکی از عوامل مهم نگهداری خودرو و بالا بردن عمر مفید قطعات خودرو می باشد که در تعمیرگاه تخصصی سیتروئن صورت می پذیرد ولی به دلیل هزینه بالا،صاحبان خودرو توجه زیادی به این بخش نمی کنند.انجام سرویس های دوره ای با توجه به نوع سرویس ماهی یکبار،هر 6 ماه و یا سالی یک بار صورت می گیرد.


شرکت سیتروئن

سیتروئن - Citroen- شرکت خودروسازی فرانسوی است، که امروزه شرکت تابعه‌ای از گروه پژو-سیتروئن محسوب می‌شود. شرکت سیتروئن در سال ۱۹۱۹ توسط آندره سیتروئن تأسیس شد.
این شرکت اولین خودروساز خارج از ایالات متحده آمریکا بود، که به‌طور انبوه اتومبیل تولید کرد و اقدام به راه‌اندازی شبکه مدرن فروش و خدمات پس از فروش خودرو نمود. هشت سال بعد از تأسیس، سیتروئن به بزرگترین خودروساز اروپا و چهارمین خودروساز بزرگ جهان، تبدیل شد. در سال ۱۹۷۴، شرکت پژو ۳۸٫۲٪ درصد از سهام سیتروئن را خریداری کرد و خودروسازی پژو سیتروئن در ۱۹۷۶ با کمک و حمایت دولت فرانسه تشکیل گردید..

 

تعمیرگاه تخصصی سیتروئن