بهترین تعمیرگاه تخصصی هیوندای در تهرانپارس

بهترین تعمیرگاه تخصصی هیوندای در تهرانپارس

تعمیر خودرو هیوندای

تعمیر موتور هیوندای، تعمیر گیر بکس اتوماتیک هیوندای، تعمیر جلوبندی هیوندای، تعمیر برق تخصصی هیوندای، نصب آپشن هیوندای، سرویس های دوره ای هیوندای از جمله خدمات مهم برای تعمیر خودر هیوندای می باشد. تعمیرگاه تخصصی تویولند در تهران پارس تعمیرات انواع مدل های خودرو هیوندا: هیوندای سانتافه، هیوندای آزرا، هیوندای سوناتا، هیوندای توسان، هیوندای النترا، هیوندای سنتنیال، هیوندای سنتنیال، هیوندای اکسنت، هیوندای جنسیس، هیوندای آوانته، هیوندای ورناو ... را به صورت حرفه ای عیب یابی و تعمیر می کند.

تعمیرگاه هیوندای و مکانیک ماهر خودرو هیوندای

با توجه به بزرگ شدن کمپانی هیوندای و تلاش برای بزرگ شدن و پیشرفته شدن محصولات خود همراه با تکنولوژی های روز دنیا و حضور پررنگ واردات خودرو هیوندای در ایران، تعمیرگاه های معمولی با اطلاعات سطحی قادر به تعمیر حرفه ای خودرو هیوندای نیستند. کمپانی هیوندای برای ارتقاء کیفیت تعمیرگاه های هیوندای، کاتالوگ و دفترچه راهنماهایی را تهیه کرده و به نمایندگی ها ارسال می کند. بدین جهت تعمیرگاه تخصصی هیوندای امری مهم جهت دادن احساس آرامش با دادن خدمات حرفه ای و تخصصی به صاحبان خودرو هیوندای در صورت بروز مشکل و خرابی خودرو در طی مسیر و سفر می باشد. تا درصورت بروز مشکل، خودروی خود را به نزدیکترین تعمیرگاه هیوندای برده و تعمیرات لازم با کیفیت عالی صورت گیرد.

تویولند بهترین تعمیرگاه تخصصی هیوندای در شرق تهران

در تعمیرگاه تخصصی تویولند با توجه به اینکه هر شخصی متخصص در عیب یابی یک مورد خودروهای خاص بود برای خودرو هیوندا افراد متخصص همان خودرو عیب بابی و تعمیر خودرو مشتریان خود را به عهده گرفته و بررسی میکند. تویولند با استفاده از تکنیک های جدید و بروز خودروسازی هیوندای کره جنوبی، تجهیزات تخصصی و بیش از ده سال تجربه کار روی خودرو های هیوندای،کیا و تویوتا کیفیتی بی نظیر در تعمیر خودرو هیوندای(تعمیر گیربکس،موتور اتواماتیک و سیستم تعلیق و ....) را به مشتریان خود ارائه می دهد.

تعمیرگاه تخصصی هیوندای در تهران پارس

هزینه تعمیرات در تعمیرگاه هیوندای

هزینه تعمیر خودرو هیوندای با توجه به لوکس بودن و گران بودن خودرو هیوندای نیاز به یک تعمیرکار حرفه ای جهت بررسی و عیب یابی دارد و تعمیر آن دارای هزینه های بالایی است. هزینه تعمیرات رابطه مستقیمی با تعویض، تست، تنطیم و تعمیر خودرو و حتی مدل خودرو هیوندای دارد. تعمیرگاه هینودای تویولند در شرایط بازار کنونی واردات خودرو و نوسان قیمت و تنوع قطعات اصلی و قلابی، به دلیل تجربه بالا در زمینه تعمیر خودرو هیوندای، کیا، تویوتا و اطلاعات بروز، بهترین قطعات و خدمات را با قیمت مناسب و کیفیت بالا که در این شرایط موجب رضایت مشتری شود در نظر گرفته و ارائه می دهد.

سرویس های دوره ای خودرو هیوندای

سروس های دوره ای خودرو هیوندای یکی از عوامل مهم نگهدای خودرو و بالا بردن عمر مفید قطعات خودرو می باشد که در تعمیرگاه تخصصی هیوندای صورت می پذیرد ولی به دلیل هزینه بالا، صاحبان خودرو توجه زیادی به این بخش نمی کنند. انجام سرویس های دوره ای با توجه به نوع سرویس ماهی یکبار،هر 6 ماه و یا سالی یک بار صورت می گیرد. تعویض روغن موتور، تعویض فیلتر هوا، تعویض تسمه تایم، تعویض شمعک، تعویض ماده خنک کننده خودرو، تعویض لنت و روغن ترمز، سرویس باطری و دینام خودرو، تست و تعویض روغن گیربکس، تعمیر صندلی برقی خودرو، تنظیم موتور، تعمیر فرمان و جلوبندی خودرو ازجمله خدمات سرویس های دوره ای در تعمیرگاه هیوندای تویولند می باشد.

تعمیر موتور هیوندای

تعمیر تخصصی موتور هیوندای از مهمترین خدمات تعمیرگاه هیوندای تویولند می باشد. این قطعه به عنون قلب تپنده خودرو بسیار حساس،ظریف و پرهزینه است. در صورت خرابی نیاز به تعمیرکار حرفه ای و تخصصی دارد. تعمیر موتور خودرو هیوندای شامل: رفع عیوب و اصلاحات بد سوزی و خوب کار نمودن موتور برای انجام معاینه فنی، تغییر اویل پمپ های خودرو، ترمیم و تعمیر درست موتور با بررسی یاتاقان، سوختن واشر سرسیلندر و روغن سوزی، از بین بردن صدای داخلی موتور در زمان استارت زدن، اصلاح و ترمیم کاتالیزور می باشد.

شرکت هیوندای

شرکت هیوندا کره جنوبی مجموعه ای از شرکت ها و کارخانجات بزرگ است که در سال 1947 توسط چون جون یون بنیانگذاری و تاسیس شد. صنایع سنگین هیوندای از مهم ترین شرکت های زیر مجموعه هیوندای می باشد که شرمت کشتی سازی هیوندای بزرگترین آن است.هیوندای از سال 1985 شروع به تولید ماشین آلات سنگین راه سازی،معدنی و صنعتی نموده است.
در سال 2000 هیوندای موتور از گروه هیوندای جدا شد و از آن پس برند هیوندا توانست تحت مدیریت جدید و با تمرکز بر صنعت خودروسازی، رشد چشمگیر 238 درصدی داشته و خود را به رتبه هشتم بزرگترین خودروسازان جهان برساند. طی سال های ابتدایی پس از سال 2000 میلادی، خودروهای هیوندا پیشرفت های قابل توجهی در تکنولوژی، طراحی بدنه، کیفیت ساخت و ظاهر اتومبیل داشتند.در ایران خودروی هیوندا ابتدا توسط مجموعه کرمان موتور و با مونتاژ خودروهای آوانته و ورونا به بازار معرفی شد. شرکت آسان موتور از سال 2006 واردات انحصاری خودروی هیوندا به ایران را در دست گرفت. این شرکت در ابتدا به واردات مدل های هیوندای آزرا، هیوندای سوناتا، هیوندای توسان، هیوندای سانتافه و هیوندای کوپه پرداخت و در سری بعد، واردات خودروهایی با استانداردهای بالاتر همچون جنسیس و آی ایکس 55 را نیز آغاز کرد.  

تعمیرگاه خودرو هیوندای