تعمیرگاه تخصصی خودرو کیا

تعمیرگاه  تخصصی خودرو کیا

تعمیر کیا موتورز

کیا موتورز یک برند خیلی مشهور در کل جهان شناخته می‌شود که به ساخت خودرو های خانواده مسابقه ای و... معروف است. مدل های مختلفی در ایران وجود دارد و هر خودرو ای بعد از مدت ها نیاز به تعمیر تخصصی یا سرویس های دوره ای دارد. تعمیر خودرو های لوکس کار افراد مبتدی نیست و نیاز به کارشناس و متخصص در زمینه تعمیر دارد. یکی از خدماتی که مجموعه تویولند بهترین تعمیرگاه تهران پارس به مشتریانش ارائه می‌دهد تعمیر برند کیا موتورز در تمامی مدل های لوکس است.

بهترین تعمیرگاه خودرو کیا در شرق تهران

مرکز تخصصی خودرو تویولند بهترین تعمیرگاه در تهران پارس با بیش از 10 سال سابقه با مدیریت آقای سرلک آماده ارائه خدمات تعمیر و عیب یابی خودرو های کیا در زمینه های مختلف تعمیر موتور خودرو کیا، تعمیر گیربکس اتوماتتیک کیا، تعمیر جلوبندی خودرو کیا، تعمیر برق خودرو کیا، نصب آپشن خودرو کیا، سرویس های دوره ای خودرو کیا، تعمیر فرمان کیا، تعمیر چراغ خودرو کیا، قطعات استوک خودرو کیا، تعمیر رادیات خودرو کیا را به شما خدمات ارائه می دهد.

کیا

کیا موتورز یک شرکت خودرو سازی کره جنوبی است که اولین شرکت خودرو سازی در این کشور به حساب می آید.

تاریخچه کیا موتورز

شرکت کیا در سال 1944 با تولید دوچرخه پا به میدان تولید گزاشت. سال 1952 این شرکت نام خودرو را از شرکت صایع دقیق کیونگ سانگ به کیا تغییر داد و با این اسم وارد ساخت موتور سیکلت، خودرو سواری و ماشین آلات سنگین شد. کیا در اوایل تولید خودرو خودرو های کمی تولید می‌کرد و بعد از گذشت چند سال با کمک شرکت فورد توانست رتعداد خودروی چشم گیری تولید کند.

بهترین خودروهای تولید شده توسط کیا موتورز

کیا شرکت بزرگی است و از اوایل تولید ماشن هایی تولید کرده و ما در این بخش بهترین ماشین های این برند را به شما معرفی می‌کنیم.
کیا اپتیما
کیا اسپورتیج
کیا کی8
کیا کادنزا
کیا سلتوس و... از بهترین مدل های خودرو شرکت کیا است.
مجموعه تویولند در زمینه تمام خودرو های لوکس کیا موتورز می‌توتند خدمات تعمیراتی ارائه دهد.

ریشه اسم کیا

ریشه اسم کیا از نامی چینی بر گرفته شده که معنی آن کی به معنی برآمدن و ا به معنی آسیا که به معنی برآمدن آسیا می‌شود.

برند کیا در ایران

برند کیا در اوایل دهه 70 با آمدن پراید وارد ایران شد که هم اکنون خودرو های کیا موتورز توسط شرکت اطلس خودرو به بازار عرضه می‌گردد. مدل سراتو که یک مدل از ماشین های کیا است توسط شرکت سایپا به صورت تولید داخل به فروش می‌رسد. سه محصول سراتو، ریو و پراید از محبوب ترین محصولات کیا در ایران میتوان به آن اشاره کرد.