تعمیرگاه تخصصی پورشه در تهرانپارس

تعمیرگاه تخصصی پورشه در تهرانپارس

تعمیرگاه پورشه

شرکت اتومبیل سازی پورشه که توسط فردیناند پورشه در سال 1931 میلادی در اشتوتگارت آلمان تأسیس شد، ابتدا کار خود را با طراحی و توسعه موتورهای اتومبیل، شروع کرد که این شرکت در جنگ جهانی دوم به طراحی ابزار و ماشین آلات جنگی و همچنین تولید تانک‌های تایگر یک و دو پرداخت. این شرکت اولین اتومبیل پورشه را در سال 1939 با نام پورشه 64 روانه بازار کرد؛ همچنین اولین اتومبیل اسپورت خود را در سال 1948 با نام پورشه 1/356 تولید کرد که باعث شد، این شرکت بیشتر تمرکز خود را بر روی تولید اتومبیل‌های اسپرت و لوکس بگذارد.

از سری اتومبیل‌های پورشه موجود در بازار ایران، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. پورشه 911 کاررا S
  2. پورشه ماکان
  3. پورشه باکستر
  4. پورشه کاین
  5. پورشه پانامرا 4S
  6. پورشه کیمن S

شما می‌توانید برای تعمیر اتومبیل خود به تعمیرگاه تویولند، تخصصی‌ترین تعمیرگاه پورشه در شرق تهران مراجعه کنید.

 

تعمیرگاه پورشه

نگهداری و تعمیر پورشه در ایران

مراقبت، نگهداری و همچنین تعمیر پورشه در ایران باید به صورت ویژه‌ای انجام شود زیرا شرکت پورشه، از لوازم و قطعاتی در تولید اتومبیل استفاده کرده است که سازگار به هر شرایط می‌باشد ولی باید در نگهداری از آن، تلاش نمود که برای چکاپ باید به تعمیرگاه پورشه مراجعه کرد.
در این قسمت با مشکلات عمده‌ای که در زمینه نگهداری و تعمیر اتومبیل پورشه در ایران رخ می‌دهد بیشتر آشنا می‌شویم. این دلایل عبارتند از:

این اتومبیل به نوع بنزینی که شما برای خودرویتان فراهم می‌کنید بسیار حساس است و باید خودرو را جهت چکاپ و سرویس‌های دوره‌ای به تعمیرگاه پورشه ببرید تا با چکاپ اتومبیل، از پیش آمدن مشکلات جدی در قطعات اصلی اتومبیل جلوگیری کرد.
هزینه سرویس‌های دوره‌ای که در تعمیرگاه پورشه به صورت تخصصی انجام می‌شود، ممکن است هزینه بالایی باشد که یک بار هزینه در ماه، از فراهم آمدن هزینه‌های بسیار بالایی که از خرابی قطعات ناشی می‌شود، جلوگیری می‌کند. اما مهم‌ترین دلیل گران بودن هزینه نگهداری، زمانی است که شما به تعمیرگاهی مراجعه می‌کنید که از تجهیزات نامناسبی استفاده می‌کند و با گذشت زمان، هزینه بسیار بالایی جهت تعمیر اتومبیل، برای شما فراهم می‌کند. تعمیرگاه تویولند، مجهزترین تعمیرگاه پورشه با کادر حرفه‌ای واقع شده در تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد.

تعمیرگاه‌هایی که به خوبی با تعمیر پورشه آشنایی کافی ندارند، از روغن موتورهای نامرغوبی برای اتومبیل استفاده می‌کنند که به موتور صدمه وارد می‌کند و همین‌طور بی‌توجهی صاحبان اتومبیل در به موقع عوض کردن روغن موتور، باعث آسیب رسیدن به موتور اتومبیل می‌شود که می‌توانید برای جلوگیری از این مشکلات به تعمیرگاه تویولند، بهترین تعمیرگاه پورشه در تهران مراجعه کنید.

آسیب دیدن سیستم تعلیق به خصوص در محور جلویی خودرو، جزء مشکلات اتومبیل پورشه به خصوص در مدل پانامرا می‌باشد. اگر می‌خواهید بدون مراجعه به تعمیرگاه پورشه، ارتفاع اتومبیل خود را تنظیم کنید، باید خیلی مراقب باشید که ارتفاع خودرو با شرایطی که در سطوح خیابان است به درستی تنظیم شود چرا که اگر ارتفاع به خوبی تنظیم نشود، سیستم تعلیق اتومبیل آسیب دیده و باید به تعمیرگاه پورشه مراجعه کرد که تعویض و تعمیر آن، هزینه بسیار بالایی برای فرد به همراه خواهد داشت. بهتر است هر 40000 کیلومتر این سیستم توسط تخصصی‌ترین تعمیرگاه پورشه، بررسی و چک شود که اگر همان ابتدا نیاز به تعمیر داشت، با کمترین هزینه رفع و از به وجود آمدن هزینه بسیار بالا جلوگیری کند.

اگر راننده به درستی از آپشن‌های اتومبیل در شرایط گوناگون رانندگی و یا در جاده‌ها استفاده نکند، می‌تواند آسیب‌های بسیار جدی به اتومبیل خود وارد کند که هزینه‌های بسیار بالایی برای فرد به وجود خواهد آمد که باید به تعمیرگاه پورشه مراجعه کند.
بنابراین برای بدست آوردن اطلاعات لازم، می‌توانید با متخصصان مجموعه ما مشورت کرده و یا به مطالعه دفترچه راهنمای پورشه بپردازید. تعمیرگاه تویولند با کادر حرفه‌ای، بهترین تعمیرگاه پورشه در تهرانپارس، یاری دهنده شما در این زمینه خواهد بود.

تعمیر پورشه در بهترین تعمیرگاه پورشه تهران

نکاتی که باید در زمان تعمیر اتومبیل به آنها توجه کنیم:

  1. باید به کیفیت روغن موتوری که استفاده می‌کنید، زمان تعویض آن و متناسب بودن تعویض روغن موتور اتومبیل با شرایط محیطی خاورمیانه دقت کنید، چرا که عدم توجه به آنها، آسیب و صدماتی به موتور اتومبیل پورشه وارد می‌کند که شما می‌توانید در این زمینه به مجازترین تعمیرگاه پورشه واقع در تهرانپارس مراجعه کنید.
  2. تعمیر اتومبیل خود را به تعمیرگاه پورشه که دارای کارشناسان ماهر است، بسپارید.
    فرد باید همیشه به جداول سرویس‌های دوره‌ای که در دفترچه راهنمای اتومبیل آمده است، توجه کند.

 

نکاتی که باید در زمان تعمیر اتومبیل

در نتیجه فرد باید به صورت پیوسته به سرویس‌های دوره‌ای اتومبیل خود، دقت کرده و با مراجعه به تعمیرگاه پورشه از به وجود آمدن هزینه‌های بسیار بالا جلوگیری کند.

مرکز تخصصی خودرو تویولند تعمیرگاه شرق تهران (تعمیرگاه تخصصی کیا،تعمیرگاه تخصصی هیوندای،تعمیرگاه تخصصی تویوتا و....) با بیش از 10 سال سابقه با مدیریت ‌آقای سرلک آماده ارائه خدمات تعمیر و عیب یابی خودرو های خارجی و لوکس در زمینه های مختلف تعمیر موتور خودرو، تعمیر گیربکس و دنده اتوماتیک خودرو، تعمیر جلوبندی خودرو، تعمیر برق خودرو، نصب آپشن خودرو، سرویس های دوره ای خودرو، تعمیر فرمان، تعمیر چراغ خودرو، قطعات استوک خودرو، تعمیر رادیات خودرو، تعمیر سانروف و کروک خودرو به شما خدمات ارائه می دهد