تعمیرگاه تویوتا در تهرانپارس

تعمیرگاه تویوتا در تهرانپارس

تعمیر تویوتا

تویوتا یک برند خلی مشهور در کل جهان شناخته می‌شود که به ساخت خودرو ها ی خانواده مسابقه ای و... معروف است. مدل های مختلفی در ایران وجود دارد و هر خودروای بعد از مدت ها نیاز به تعمیر تخصصی یا سرویس های دوره ای دارد. تعمیر خودرو های لوکس کار افراد مبتدی نیست و نیاز به کارشناس و متخصص در زمینه تعمیر دارد. یکی از خدماتی که مجموعه تویولند به مشتریانش ارائه می‌دهد تعمیر برند تویوتا در تمامی مدل های لوکس است.

بهترین تعمیرگاه خودرو در شرق تهران

مرکز تخصصی خودرو تویولند با بیش از 10 سال سابقه با مدیریت آقای سرلک آماده ارائه خدمات تعمیر و عیب یابی خودرو های خارجی و لوکس در زمینه های مختلف تعمیر موتور خودرو، تعمیر گیربکس اتومات، تعمیر جلوبندی خودرو، تعمیر برق خودرو، نصب آپشن خودرو، سرویس های دوره ای خودرو، تعمیر فرمان، تعمیر چراغ خودرو، قطعات استوک خودرو، تعمیر رادیات خودرو، تعمیر سانروف و کروک خودرو به شما خدمات ارائه می دهد.

تویوتا

برند تویوتا یک شرکت خودرو سازی استه که این شرکت در ژاپن قرار دارد. کار این شرکت ساخت خودرو، قطعات خودرو و ... فعالیت می‌کند.

تاریخچه تویوتا

این شرکت که در اول یک شرکت نساجی بود و نامش تویودا بود. بعد از گزشت زمان درسال 1930 به یک کارخانه اتوموبیل سازی شد که در سال 1935 خط تولید خودرو به راه افتاد. اولین خودرو تویوتا تویوتا ای ای نام داشت که در زمان خود یکی از بهترین ماشین ها بود. در زمان جنگ جهانی دوم شرکت تویوتا برای ارتش ژاپن خودرو هایی میساخت تا در میدان جنگ به خوبی عمل کنند. مانند کامیون 1.5 تنی جی 1 که در جنگ عملکرد خوبی داشت. امروزه تویوتا بزرگترین تولیدکننده خودرو در جهان است، که از وسایل نقلیه کوچک گرفته تا کامیون‌های بزرگ را در انواع مدل‌ها تولید می‌کند. شرکت تویوتا همچنین فعالیت‌های مختلفی در زمینه خدمات مخابراتی، خانه‌های پیش‌ساخته و قایق‌های تفریحی انجام داده‌است.

بهترین خودروهای تولید شده توسط تویوتا

تویوتا شرکت بزرگی است و از اوایل تولید ماشن هایی تولید کرده و ما در این بخش بهترین ماشین های این برند را به شما معرفی می‌کنیم.
تویوتا کمری
تویوتا لندکروز
تویوتا هایلوکس
تویوتا پرادو
تویوتا اف جی
تویوتا CHR و... از بهترین مدل های خودرو شرکت تویوتا است.
مجموعه تویولند در زمینه تمام خودرو های لوکس تویوتا می‌توتند خدمات تعمیراتی ارائه دهد.